PLC Tamiri

Otomasyon sistemlerinin temel taşlarından biri haline gelen PLC birçok endüstride kullanılmaktadır. Programlanabilir Mantıksal Denetleyici şeklinde açılımı olan PLC üretim yerlerinde makinelerin kontrol edilmesi için kullanılan son derece önemli bir otomasyon cihazıdır. Bu cihazlar normal bilgisayarlardan çok daha farklı bir kullanımı vardır. Her şeyden önemlisi birden fazla giriş ve çıkış bölgesi bulunur. Kısacası PLC tamiri son derece profesyonel cihazlardır. Bu nedenle bu cihazlarda bir arıza meydana gelirse tamiri konusunda da profesyonel yardım almanız gerekir. PLC tamiri hizmetinde firmamız beklentilerin ötesinde bir hizmet vermektedir. PLC 4 farklı ana bölümden meydana gelir. Bunlar şu şekildedir:

 • CPU/ Merkezi İşlem Birimi
 • RAM ya da ROM/ Bellek Birimi
 • IN/ Giriş Birimi
 • OUT/ Çıkış Birimi

Her birimin kendine has bir işlevi bulunur. Örnek vermek gerekir ise Merkezi İşlem Birimi olan kısım PLC’nin çalışmasını düzenleyen bir kısımdır. Tüm aritmetik ve mantıksal işlemler burada yapılmaktadır. Sayma görevlerini de üstlenen bölümdür. Ancak bu özellik PLC türlerinde farklı işlevlere sahip olabilir. Bu nedenle bu cihazları tamir edecek olan kişilerin tüm türleri yakından tanıması ve profesyonel bir şekilde hareket etmesi büyük bir önem taşıyor. Firmamız PLC tamiri konusunda beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veriyor.

 

Profesyonel PLC Tamiri

İşletmeler açısından son derece önemli bir araç olan PLC belirli arızalar ile karşılaşabilmektedir. Son derece zor bir çalışma sonrasında tamir edilebilen PLC cihazları beklentileri karşılayacak nitelikte birer cihazdır. Her türden cihazın hızlı bir şekilde tamir edilebilmesi için mutlaka profesyonel firmalardan hizmet almanız gerekiyor. Firmamız uzun yıllar en kritik cihazların tamirinde hizmet veren ve sürekli olarak kendini yenileyen bir firmadır. Bu süreçte sizlere hizmet verirken şu noktaları mutlaka göz önünde bulundurmaya özen gösteriyoruz:

 • PLC tamiri işlemlerinde firmamız son derece detaylı bir çalışma gerçekleştiriyor.
 • Tamirat işlemi sırasında öncelikle sorunların ana kaynağına iniyoruz.
 • Tamir işlemi öncesinde maliyet belirleniyor.
 • Maliyet konusunda onay verdiğinizde tamiri yapıyoruz.
 • Beklentilere yanıt veren bir firma olarak sizlere en iyi standartlarda PLC tamiri gerçekleştirmekteyiz.
 • Tamir işlemlerinde en iyi teknisyenlerden hizmet alma şansı bulabiliyorsunuz.

Profesyonellik firmamız açısından en çok önem verilen konulardan biridir. PLC tamiri işlemlerinde her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren firmamız bu süreçte kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Standartlarımız son derece yüksek olup bu süreçte en yeni nesil teknolojilerle sizlere hizmet sunuyoruz.

 

PLC Arızaları Nelerdir?

PLC tamiri konusunda yılların deneyimine sahip olan firmamız sizlere beklentilerin çok ötesinde bir hizmet veriyor. Bu süreçte bu cihazlarda belli başlı arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu arızaların her birinin çözüme kavuşturulmasında profesyonel olarak hizmet verilmesi gerekir. Firmamız sizlere bu süreçte şu detayları sunmaktadır. PLC tamiri yaparken mutlaka arızanın gerçek nedenlerini öğreniyoruz. Böylece vermiş olduğumuz tamir hizmeti sanıldığından çok daha kalıcı oluyor. Firmamızın sizlere vereceği hizmetlerde garanti son derece önemlidir. En çok karşılaşılan PLC arızaları arasında şunları saymak mümkün olabilir:

 • Cihazların komple kitlenmesi
 • Enerji sorunlarının ortaya çıkması
 • I/ O kanallarında arıza meydana gelmesi
 • PLC girişlerinde sorun çıkması
 • PLC çıkışlarında sorun çıkması

Gibi birçok farklı sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunların giderilmesinde profesyonel ekiplerle hizmet veriyoruz. Müşterilerimize en iyi kalitede PLC tamiri hizmeti veriyor olmamız her daim tercih edilmemizi sağlamaktadır. Standartlarımız beklediğinizden çok daha yüksektir ve daima uzun süre aynı hata tekrarlanmayacak şekilde bir tamir hizmeti veriyoruz.

 

PLC Tamiri Fiyatları

PLC tamiri fiyatları konusunda firmamız müşterilerine en ulaşılabilir şekilde teklif sunuyor. Bu süreçte müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyoruz. PLC tamir işlemleri konusunda firmamız sizlere beklentilerin çok ötesinde bir hizmet veriyor. Kaliteye önem veren bir tamir firması olarak beklediğiniz en iyi standartlarda hizmetleri sizlere sunmaya özen gösteriyoruz.

Tamir işlemlerinde kalite en çok üzerinde durduğumuz konudur. Beklentilerinizi karşılıyor olmamız bu süreçte çok önem verdiğimiz bir detaydır. PLC tamiri fiyatları konusunda sizlere ulaşılabilir teklifler sunuyoruz. Böylece cihazlarınızın daha kusursuz ve hızlı bir şekilde yeniden kullanılabilmesine imkan tanıyoruz. Bizlerden 7/24 PLC tamir hizmeti alabilir ve işlerinizi aksatmadan yürümesini sağlayabilirsiniz.