"Her müşterimiz için eksiksiz ve özel çözümler sunuyoruz."

30 Yıllık bilgi birikimi Teknik uzman kadrosu ve günümüz şartlarına göre en uygun teknik ekipmanları ile  ENDRÜSTİYEL ELEKTRONİK KART VE CİHAZ ONARIM alanda faaliyetlerine başlamış özel kuruluş olan ETA OTOMASYON LTD.ŞTİ. Endüstriyel elektronik kart ve cihaz onarım merkezi alanında hızlı bir büyüme trendi yakalamış olmanın gururunu taşımaktadır. Bu başarısını kurulduğunu tarihten itibaren dinamik ve modern Pazar yaklaşımıyla kalite;kesintisiz hizmete önem vermesi ve siz değerli müşterilerimizin bizlere gösterilmiş olduğu güven ve inancına borçludur. SİNCE 2008

Vizyon

Endüstriyel sistemlere yönelik ileri teknoloji kazanarak ve bu kazandığımız teknolojiyi ülke ihtiyaçlarına  adapte ederek dışa bağımlılığı azaltmak, ülkemizde sistem entegrasyonu, sistem bakım mühendisliği konularında  bakım-yazılım standartlarının oluşturulması ve yerleştirilmesinde öncülük etmek, faaliyet alan? içindeki en son teknolojiyi özümseyerek bu  husustaki gerekli teknolojiyi transferini gerçekleştirmek, sektörde bu güne kadar uygulama  imkanı yaratılamayan projelerin yurt içinde yapılmasını sağlamaktadır.

Misyon

Ülkemiz, tüm faaliyetlerimizde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutmak, tüm personelimizi eğitmek, yönlendirmek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerimizi ilerlemelerini sağlamak, kurumsallaşmış, faaliyetini sistem ve prosedürlerle başlamış bir kurum olarak gelişmek ve büyümek, uluslar arası yatırımımızı arttırarak ilerideki başarımıza sizlerin güveniyle imza atmaktadır.

Çalışma Süreci

Awesome Image

1

Hasarlı Cihaz

Eta Otomasyon cihazınız için geniş bir hizmet yelpazesi sunar.

Awesome Image

2

Bize Teslim Edin

Teslim aldığımız hasarlı cihazınızı detaylı olarak inceleyip arıza tespiti yapıyoruz. Fiyatlandırma işlemi bu aşamada yapılmaktadır.

Awesome Image

3

Cihaz Onarımı

Sizden gelen onaydan sonra uzman teknisyenlerimiz cihazınızı çok hızlı ve kaliteli bir şekilde onaracaktır.

Awesome Image

4

Cihaz Teslimi

Tamiri tamamlanan cihazınızı isteğinize göre teslim ediyoruz.